KURTARMA BİLGİLERİNİ GİRİNİZ

İNSAN KAYNAKLARI

Başarının ilk şartının kişiye ve insan onuruna saygı olduğu ilkesini benimser, insan kaynağının ve bunun geliştirilmesinin kalıcı bir kurumun en değerli faktörü olduğuna inanırız. İnsan kaynakları alanında hedefimiz “Tercih edilen şirket ” ve bu doğrultuda İnsan Kaynakları politikamız “Çalışanları ile birlikte büyüyen bir kurum” olmaktır.

Vizyonumuz; hedeflerine paralel bir şekilde yenilikçi, verimli uygulamalar ile çalışanlarımızın ve organizasyonumuzun gelişimine odaklanmaktır.

Mobiltel, iş yaşamının her noktasında olduğu gibi çalışanlarla olan ilişkilerde de “Kazan Kazan” politikasını uygulamayı hedefler. Kişiler arasında hiçbir ayrım gözetmeksizin tüm çalışanlara yeteneklerini ve becerilerini kullanabilecekleri, geliştirebilecekleri mesleki ortam ve şartlar sağlanır.

NEDEN MOBİLTEL

Çünkü;

Büyük hedeflerimiz var…

Bizimle birlikte büyüyecek çalışanlar istiyoruz…

Biz bir aileyiz, birlikte güler, birlikte ağlarız...

Dürüst iş yaparız, bizimle birlikte yola çıkan herkesin de dürüst iş yapmasını bekleriz...

Heyecanlıyız, genciz, dinamiğiz…

Ve en önemlisi hep daha iyisini başarmak istiyoruz…

İŞE ALIM &YERLEŞTİRME

Şirketimize yapılan başvurular Din, Dil, Irk, Cinsiyet ayrımı gözetilmeksizin değerlendirmeye alınır. Özgeçmişler üzerinden belirlenen adaylar yüz yüze görüşme sonucunda pozisyonlarına göre yetenek testleri, dil sınavı ya da kişilik envanteri uygulamasına tabi tutulur.  İnsan Kaynakları Uzmanları yanı sıra direk yöneticileri ile son görüşmeyi yapan adaylar arasından kurum kültürüne uyum sağlayabilecek ve yetkinlikleri pozisyonun özellikleri ile örtüşen adaylara teklif verilir. İş başvuruları sitemizdeki formun doldurulması ile yapılabildiği gibi Kariyer.net üzerindeki ilanlara özgeçmiş yollanması yoluyla da yapılabilir.

Açık Pozisyonlarımıza; https://www.kariyer.net/firma-profil/mobiltel-iletisim-hizmetleri-san-ve-tic-a-s-4383-223430 ‘den ve ik@mobiltel.com.tr ‘den direk başvuru yapabilirsiniz.

EĞİTİM & GELİŞİM

Eğitimler her bir pozisyonun ihtiyaçlarına göre şekillendirilmiş olup teorik ve uygulamalı olarak yapılır. Yıl içinde özellikle satış ekibinin performansı aylık olarak değerlendirilir ve geri bilgi verilir. Şirket içindeki pozisyonların içeriden atama yoluyla doldurulması öncelikli tercihtir. Hızla gelişen sistem içinde dikey ve yatay kariyer fırsatları oluşmaktadır.

ÜCRET POLİTİKAMIZ

Çalışanlarımıza yılda 12 net maaştan oluşan (yıllık) ücret politikası uygulanmaktadır. Şirketimizde temel ücret yapısı, çalışanlarımızın yetkinlikleri, görev ve sorumlulukları, eğitim ve iş tecrübeleri, gösterdiği performans ve piyasa koşulları dikkat alınarak belirlenmektedir.

Grubumuzda ücret artışları ise yılda 1 (bir) kez yapılmaktadır.

ÇALIŞMA ESASLARIMIZ

  • Çalışma Saatlerimiz : Şirket merkezimizde çalışma saatleri 08:00 - 18:00 olup, öğle molası 1 saattir.
  • Yemek Hizmetimiz : Şirket kafeteryamız öğle yemeğinde çalışanlarımıza alternatifli yemekler sunar.
  • Personel Taşıma Hizmetimiz : Çalışanlarımız belirlenmiş olan güzergahlarda servis hizmetinden faydalanırlar.
  • Özel Sağlık Sigortası : Şirket çalışanlarımızın tamamına Tamamlayıcı Özel Sağlık Sigortası imkanı sağlanmaktadır.
  • İndirim Olanakları : Çeşitli Kurumlar, şirket çalışanlarımız için özel indirim fırsatları ve promosyon hizmetleri sunmaktadır.
  • Diğer Olanaklar : Şirketimizde İş Kanunu’na Uygun Olarak belirlenen izin politikası;

1 yıldan 5 yıla kadar hizmet süresine sahip olanlar için 14 iş günü,

6 yıldan 15 yıla kadar hizmet süresine sahip olanlar için 20 iş günü,

16 yılın üzerinde hizmet süresine sahip olanlar için 26 iş günü olarak belirlenmiştir.

Ayrıca; hastalık, evlilik, ölüm, doğum ve süt izni gibi sosyal / mazeret izin hakları da bulunmaktadır.

İŞ BAŞVURU FORMU

Kariyer

YUKARI