KURTARMA BİLGİLERİNİ GİRİNİZ

TÜRK TELEKOM ÖZEL AVANTAJLI PAKETLER

BİREYSEL KAMPANYALAR

NE BU WOOPS ?

Woops, tarifeleri, fırsatları ve teklifleriyle her an yanında, önüne geçmeyen, arkanda kalmayan, hayatın ritmini seninle yakalayan ve sana ayak uyduran bir dünya.

Sana Woops yakışır diyoruz.

Neden mi?

Çünkü Woops yakışanı yapar, olaya farklı bakar! İhtiyaç duyduğun anda, ihtiyaç duyduğun yerde olur. Okulda, otobüste, evde, amfide, sokakta;

sen neredeysen Woops orada!

Kısaca sana “fırsatlardan fırsat beğen” de diyebilirim. “Hadi yine iyisin” de diyebilirim. Ya da boşver, ben bi şey demeyeyim. En iyisi, sen kendin yaşa ve gör!

Sana Woops yakışır!

Türk Telekom Prime

Türk Telekom Prime dünyasında her şey kendinizi daha iyi, daha konforlu ve mutlu hissetmeniz için size özel tasarlandı.

Size özel yurt içi ve yurt dışı ayrıcalıklarından özel müşteri hizmetlerine, alışveriş avantajlarından gözde restoran ve seyahat ayrıcalıklarına; hayatınıza renk katacak birçok ayrıcalık Türk Telekom Prime dünyasında sizi bekliyor.

Eğer Türk Telekom’un evde internet ya da mobil hizmetlerinden herhangi birine sahipseniz, siz de bu ayrıcalıklarla dolu dünyaya adım atabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Türk Telekom Mağazalarına gelmek ve Türk Telekom Prime Tarifelerinden birine geçmek.

Eğer siz de hayattan daha çok keyif almak istiyorsanız, sizi de Türk Telekom Prime’a bekliyoruz.

Türk Telekom evde internet veya ev telefonu abonelerine özel Ailece Kampanyası

Tarife Bilgisi

Evde internet veya ev telefonu aboneleri, Ailece 15GB Tarifesi’nden indirimli yararlanıyor!

Sevdiklerinizle 5 kişiye kadar paylaşabileceğiniz heryöne 5000 dakika, 15 GB cepten internet, grup içi sınırsız konuşma ve her yöne sınırsız SMS içeren Ailece 15GB Tarifesi ayda sadece 69TL!

Ailece 15GB Tarifesi'nin detayları için tıklayınız.

Kampanya Bilgisi

Şimdi Türk Telekom’un faturalı mobil tarifelerinden geçiş yaparak Ailece 15GB Tarifesi’ne gelen evde internet veya ev telefonu aboneleri taahhüt süreleri boyunca her ay aylık ücretleri üzerinden 10 TL indirim kazanıyor.

Böylelikle heryöne 5000 dakika, 15 GB cepten, grup içi sınırsız konuşma ve her yöne sınırsız SMS içeren Ailece 15GB Tarifesi’nin 12 ay taahhütlü aylık ücreti 89 TL, 24 ay taahhütlü aylık ücreti ise 79 TL oluyor.

Kampanyadan Nasıl Faydalanırım ?

Ailece 15GB Tarifesine geçen evde internet veya ev telefonu abonesi bireysel hat sahibi müşterilerimiz, 12 veya 24 fatura dönemi boyunca faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verdikten sonra “AILECE 15GB KAMP” yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numara larını 5555’e SMS ile iletmeleri ile Ailece Kampanyasına kayıt olabilirler.

Taahhüt vermek için : SOZ --> 5555

Kampanyaya kayıt için : AILECE 15GB KAMP boşluk TC Kimlik Numarası --> 5555​​​​​​​​​​​​​​

4.5G uyumlu cihazınız varsa, SIM Kartınızı 4.5G’ye uyumlu SIM Kart ile ÜCRETSİZ değiştirin üstüne 30 gün geçerli 1GB hediye kazanın!

​​

Kampanya Bilgisi

4.5G uyumlu ÜCRETSİZ Sim Kartınız size en yakın Türk Telekom Mağazası’nda sizi bekliyor! Üstelik 4.5G uyumlu cihaz kullanan müşterilere* 30 gün geçerli 1GB cepten internet hediye!

Kampanyaya katılmak isteyen müşteriler SIM kartlarını 4.5G uyumlu SIM Kart ile değiştirdikten sonra 5555’e 4.5G SIM yazarak 30 gün geçerli 1GB hediye cepten internet kazanacaklar.​​​

YUKARI